Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Psychiatria i psychologia sportu

Spraw, by stres Cię mobilizował

logo

Szczyt fizycznych możliwości człowieka jest blisko, a treningi tej samej dyscypliny na całym świecie są niemal identyczne. To w psychice zawodnika upatruje się dzisiaj największych rezerw jego możliwości, a na zawodach najwyższej światowej rangi większość medali zdobywają sportowcy regularnie współpracujący z psychologiem.

Silna psychika sportowca przekłada się na lepsze wyniki, mniejsze wahania formy i większą motywację. Ułatwia wyciąganie konstruktywnych wniosków z sukcesów i porażek, powrót do formy po kontuzjach i funkcjonowanie w pozasportowej rzeczywistości. Chętnie pomożemy Tobie i Twojemu zespołowi budować sportowy sukces.

Nasz doświadczony zespół specjalistów pod kierownictwem dr. Piotra Wierzbińskiego od lat zajmuje się sportem wyczynowym, wprowadzając do Polski światowe standardy w dziedzinie psychiatrii i psychologii sportu, oferując kompleksową opiekę nad psychiką zawodników wszystkich dyscyplin sportowych.

Oferujemy:

  • Programy opieki dostosowane do potrzeb indywidualnych zawodników, zespołów, sztabów i klubów sportowych, 
  • Doradztwo, szkolenia i leczenie sportowców przy zastosowaniu indywidualnego podejścia, uwzględniającego osobowość zawodnika, dyscyplinę sportu oraz warunki, w jakich na co dzień trenuje i występuje,  
  • Treningi mentalne z zastosowaniem metody Biofeedback, wsparcie podczas zawodów, grupowe spotkania z psychologiem dla drużyn sportów zespołowych.  
  • Psychoedukacyjne zajęcia warsztatowe dla zawodników i sztabów szkoleniowych. 
  • Współpracę z rodzinami sportowców na wszystkich etapach kariery.  

Zapewniamy zgodność  stosowanych terapii lekowych z regulacjami Światowej Agencji Antydopingowej.  

Psychiatria i psychologia sportu