Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Specjaliści

Profesjonalna kadra doświadczonych specjalistów

Powrót do listy

Paulina Padzik-Staciwa

Psychoterapeuta psychodynamiczny. W swojej pracy korzysta z założeń teorii psychoanalitycznych. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz młodzieży.

Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. W trakcie akredytowanego 4-letniego szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kształcenie w terapii rozpoczęła w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, obecnie szkoli się w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Doświadczenie zdobywała w oddziałach Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. dr J. Babińskiego w Łodzi oraz w gabinetach prywatnych. Przez 3 lata współprowadzila analityczną grupę terapeutyczną prowadzoną zgodnie z wytycznymi Instytutu Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie.

Pomaga osobom z zaburzeniami nerwicowymi oraz osobowości:

  •  zaburzenia lękowe;
  •  zaburzenia depresyjne;
  •  zaburzenia odżywiania;
  •  zaburzenia psychosomatyczne;
  • psychologiczna pomoc okołoporodowa (ciąża, poród, depresja poporodowa). 

Wspólnie szuka rozwiązań z każdym, kto potrzebuje wsparcia w kryzysie, problemach rodzinnych, trudnościach osobistych oraz zawodowych.

Wierzy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a zmiany są możliwe dzięki odkryciu drogi do nich, zaangażowaniu w proces terapeutyczny i relacji opartej na zaufaniu.

Swoją pracę poddaje superwizji w Krakowie u superwizora Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. dr Hanny Segal oraz w Łodzi u superwizora-aplikanta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

image
Psycholog, psychoterapeuta (+48) 42 239 20 30 rejestracja@medsolver.pl Paulina Padzik - ZnanyLekarz.pl