Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Specjaliści

Profesjonalna kadra doświadczonych specjalistów

Powrót do listy

Paulina Padzik

Zajmuje się psychoterapią indywidualną, par i poradnictwem psychologicznym.

Pomaga osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości, i zaburzeniami odżywiania. Wspólnie szuka rozwiązań z każdym, kto potrzebuje wsparcia w kryzysie, problemach rodzinnych, trudnościach osobistych i zawodowych.


Wierzy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a zmiany są możliwe dzięki odkryciu drogi do nich, zaangażowaniu w proces terapeutyczny i relacji opartej na zaufaniu.

Łączy różne podejścia teoretyczne w zależności od indywidualnych potrzeb. Specjalizuje się w podejściu psychodynamicznym. Jej praca psychoterapeutyczna poddawana jest regularnej superwizji.


Ukończyła psychologię na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Jest w trakcie akredytowanego szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kształcenie rozpoczęła w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, obecnie szkoli się w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w placówkach służby zdrowia - Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. dr J. Babińskiego w Łodzi oraz w gabinetach prywatnych. Prowadziła warsztaty, treningi umiejętności psychologicznych. Posiada również doświadczenie w terapeutycznej pracy z młodzieżą.


image
Psycholog, psychoterapeuta (+48) 42 239 20 30 rejestracja@medsolver.pl Paulina Padzik - ZnanyLekarz.pl