Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Specjaliści

Profesjonalna kadra doświadczonych specjalistów

Powrót do listy

Monika Marchewa


Terapeutka z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Pracuje w zawodzie od 17 lat. Zajmuje się terapią indywidualną, par, rodzin i osób uzależnionych. Udziela również porad z zakresu seksuologii klinicznej. Od lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, skierowane do osób, które pragną pozytywnych zmian w swoim życiu.

Dzięki całościowemu spojrzeniu na problemy i oczekiwania pacjentów, skutecznie dopasowuje działania terapeutyczne, tak by przekładały się na rzeczywiste efekty. Uważa, że każdy człowiek to osobna, angażująca historia, dlatego tak ważne jest dla niej indywidualne podejście i relacja terapeutyczna z pacjentem.


Jako zwolenniczka ciągłego rozwoju, stale poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w licznych kursach. Mediacje rodzinne, terapia i profilaktyka uzależnień, agresji i depresji, seksuologia to jedne z jej wielu osiągnięć na tym polu. Jest absolwentką dwóch uniwersytetów, gdzie zdobyła wykształcenie terapeutyczne: Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 


Z natury idealistka i optymistka. Wierzy, że każdy człowiek ma wpływ na swoje życie i prawo do szczęścia. Nieustannie poszukuje różnych form rozwoju własnego oraz motywuje do tego inne osoby. Prywatnie szczęśliwa mama dziesięciolatka. Uwielbiają wspólne szaleństwa, a pozytywnej energii szukają zwykle w przyrodzie, kochają góry. 


image
Porady seksuologiczne, mediacje rodzinne (+48) 42 239 20 30 rejestracja@medsolver.pl Monika Marchewa - ZnanyLekarz.pl