Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Specjaliści

Profesjonalna kadra doświadczonych specjalistów

Powrót do listy

Anna Zdanowicz

Lekarz z powołania i psychiatra z zamiłowania. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u dorosłych, m.in.: zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nastroju, zaburzeniami osobowości, nerwicą, schizofrenią, zaburzeniami odżywiania oraz problematyką uzależnień. Przeprowadza również wizyty domowe.

Wie, jak ważna w problemach natury psychicznej jest wielokierunkowe działanie, dlatego oprócz farmakoterapii, stawia też na psychoedukację i dobry kontakt z pacjentem.

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje jako lekarz psychiatra w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego, gdzie kończy szkolenie specjalistyczne. Przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej w Klinice Psychiatrii Dorosłych szpitala im. Babińskiego w Łodzi.

Stale wzbogaca swoją wiedzę udziałem w szkoleniach oraz sympozjach krajowych i zagranicznych; prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów psychiatrii. Jest autorką referatów oraz wielokrotnie nagradzanych publikacji naukowych.

Jej główne zainteresowania naukowe to wpływ genetyki na procesy chorobowe oraz społeczny aspekt zaburzeń psychicznych.

Kocha Włochy i wszystko, co z nimi związane. Dlatego kilkakrotnie wyjeżdżała na staże medyczne do Włoch. Biegle posługuje się językiem włoskim i angielskim.

image
Lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji (+48) 42 239 20 30 rejestracja@medsolver.pl Koszt wizyty * diagnostycznej 120 zł * kolejnej 100 zł Anna Zdanowicz - ZnanyLekarz.pl