Zadzwoń (+48) 42 239 20 30

Grupa wsparcia dla rodziców

Jeśli jesteś rodzicem dziecka ze spektrum autyzmu, ta grupa jest dla Ciebie!

Naszym celem jest szeroko pojęte wspieranie rodziców, dlatego stworzyliśmy grupę, dzięki której możliwa jest wymiana doświadczeń, informacji i zawierania nowych znajomości - wszystko po to, aby rodzice mogli otrzymać jak najwięcej wsparcia.

Bezpieczna i kameralna przestrzeń wśród grona osób o podobnych problemach, przy obecności psychologa, to okazja do dzielenia się doświadczeniami i spostrzeżeniami, zadawania pytań, rozwiewania wątpliwości. Spotkanie grupy wsparcia to czas, kiedy rodzice mogą opowiedzieć o wszystkim, co dla nich ważne, bez obaw o to, że zostaną niezrozumiani lub negatywnie ocenieni.

Grupa ma szczególny charakter, ponieważ organizuje również założenia warsztatów terapeutycznych. Prowadzi ją psycholog, certyfikowany coach, na co dzień zajmujący się problematyką dzieci ze spektrum autyzmu i ich rodzin.

Spotkania odbywają się w Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu MEDSOLVER w Łodzi przy ul.Obywatelskiej 100 dwa razy w miesiącu.  Miesięczny koszt uczestnictwa wynosi 60 zł od osoby.

Prowadząca: Marta Kulik- psycholog, coach, trener


Więcej informacji na www.spektrumautyzmu.pl

Najbliższe spotkanie grupy odbędzie się 20.01.2018 (sobota) o godzinie 09:00.

Uwaga! Zajęcia zawierać będą elementy warsztatowe dotyczące programu Son-Rise. W związku z tym czas trwania wydłuży się do 3 godzin.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie w rejestracji.

Zapraszamy!

* w przypadku dużej liczby nowych uczestników organizator utworzy kolejną grupę, dla której zmianie ulegnie godzina rozpoczęcia spotkania